Úvod   Rozpis   Fotogalerie   O oddílu   Dokumenty   Pro hráče   Rozpis hriště   Stolní tenis

sekce
O oddílu
Družstva

2.liga mužů B
1. Sokol Dobruška
2. SK NH Veselí n/M
3. Draken Brno
4. TJ Pustějov
5. SSK Vítkovice
6. TJ Jiskra Humpolec
7. TJ Sokol Ostopovice
8. 1. NH Brno
9. KNH MS Brno
10. TJ Sokol Osek n/B
11. TJ Stará Ves n/O

O oddílu

Oddíl stolního tenisu působí v naší obci již půl století, dnes organizuje děti, mládež a dospělé, kteří se účastní okresních soutěží či si „jen“ chtějí zahrát a setkat se s přáteli.

V prosinci se tradičně koná Vánoční turnaj pro širokou veřejnost. Tréninky stolního tenisu probíhají každé úterý v době od 17,00 do 18.00 hod. pro mládež a dospělí poté pokračují až do 21,00 hod a ve čtvrtek v době od 18,00 do 19 pro mládež a dospělí pokračují až do 21 hodin.

V sokolovně se vystřídá během tréninku pravidelně kolem 12 dětí a mládeže a 15 dospělých hráčů. Každoročně na začátku školního roku pořádáme soustředění pro naše děti a mládež, jenž poté nabité dovednosti úročí při účasti na bodovaných turnajích a v okresních soutěžích.