Úvod   Rozpis   Fotogalerie   O oddílu   Dokumenty   Pro hráče   Pronájem hriště   MČR Dorost 

sekce
2. liga mužů B
JMOP - Muži
JMOP - Dorostenci
JMOP - Starší žáci
JMOP - Mladší žáci
JMOP - Mladší žačky
JMOP - Starší žačky

tabulka
1. SK Autonot Jihlava
2. Draken Brno B
3. TJ Jiskra Humpolec B
4. TJ Sokol Vracov
5. KNH MS Brno B

tabulka MČR Dorost
2.liga mužů B
Tabulka | Podzim | Jaro


Datum Čas Domácí - Hosté Výsledek
12. kolo
22.4.2018 11:00 Draken Brno - SK Studénka
22.4.2018 10:30 KNH MS Brno - TJ Stará Ves n/O
22.4.2018 15:00 Sokol Svinov - TJ Osek nad Bečvou
22.4.2018 9:00 TJ S. Podhorní Újezd - Jiskra Humpolec
22.4.2018 10:30 TJ Sokol Ostopovice - Sokol Kokory
22.4.2018 10:30 Sokol Dobruška - 1. NH Brno
13. kolo
29.4.2018 14:00 1. NH Brno - TJ S. Podhorní Újezd
29.4.2018 14:30 Sokol Kokory - Sokol Dobruška
29.4.2018 10:30 Jiskra Humpolec - TJ Sokol Ostopovice
29.4.2018 10:30 SK Studénka - Sokol Svinov
29.4.2018 14:15 TJ Osek nad Bečvou - TJ Stará Ves n/O
29.4.2018 10:30 KNH MS Brno - Draken Brno
14. kolo
12.5.2018 16:00 Sokol Svinov - 1. NH Brno
12.5.2018 16:00 TJ Stará Ves n/O - Sokol Kokory
12.5.2018 13:00 TJ S. Podhorní Újezd - SK Studénka
12.5.2018 16:00 Sokol Dobruška - TJ Osek nad Bečvou
12.5.2018 15:30 TJ Sokol Ostopovice - KNH MS Brno
12.5.2018 16:00 Jiskra Humpolec - Draken Brno
15. kolo
13.5.2018 10:30 Sokol Svinov - Sokol Kokory
13.5.2018 10:30 TJ Stará Ves n/O - 1. NH Brno
13.5.2018 10:30 Sokol Dobruška - SK Studénka
13.5.2018 9:00 TJ S. Podhorní Újezd - TJ Osek nad Bečvou
13.5.2018 10:30 Jiskra Humpolec - KNH MS Brno
13.5.2018 10:30 TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno
16. kolo
20.5.2018 14:30 Sokol Kokory - TJ S. Podhorní Újezd
20.5.2018 10:30 Sokol Dobruška - TJ Sokol Ostopovice
20.5.2018 14:00 1. NH Brno - Jiskra Humpolec
20.5.2018 10:30 SK Studénka - TJ Stará Ves n/O
20.5.2018 10:30 KNH MS Brno - TJ Osek nad Bečvou
20.5.2018 11:00 Draken Brno - Sokol Svinov
17. kolo
27.5.2018 10:30 TJ S. Podhorní Újezd - Sokol Dobruška
27.5.2018 14:00 1. NH Brno - TJ Sokol Ostopovice
27.5.2018 10:30 Jiskra Humpolec - Sokol Kokory
27.5.2018 14:15 TJ Osek nad Bečvou - SK Studénka
27.5.2018 10:30 TJ Stará Ves n/O - Draken Brno
26.5.2018 16:00 Sokol Svinov - KNH MS Brno
18. kolo
2.6.2018 15:30 TJ Sokol Ostopovice - Sokol Svinov
2.6.2018 16:00 Jiskra Humpolec - TJ Stará Ves n/O
2.6.2018 16:00 SK Studénka - 1. NH Brno
2.6.2018 16:00 TJ Osek nad Bečvou - Sokol Kokory
2.6.2018 16:00 KNH MS Brno - TJ S. Podhorní Újezd
2.6.2018 16:00 Draken Brno - Sokol Dobruška
19. kolo
3.6.2018 10:30 Jiskra Humpolec - Sokol Svinov
3.6.2018 10:15 TJ Sokol Ostopovice - TJ Stará Ves n/O
3.6.2018 10:30 TJ Osek nad Bečvou - 1. NH Brno
3.6.2018 10:30 SK Studénka - Sokol Kokory
3.6.2018 11:00 Draken Brno - TJ S. Podhorní Újezd
3.6.2018 10:30 KNH MS Brno - Sokol Dobruška
20. kolo
10.6.2018 14:30 Sokol Kokory - 1. NH Brno
10.6.2018 10:30 TJ S. Podhorní Újezd - TJ Sokol Ostopovice
10.6.2018 10:30 Sokol Dobruška - Jiskra Humpolec
10.6.2018 10:30 TJ Stará Ves n/O - Sokol Svinov
10.6.2018 10:30 KNH MS Brno - SK Studénka
10.6.2018 11:00 Draken Brno - TJ Osek nad Bečvou
21. kolo
16.6.2018 16:00 Sokol Svinov - TJ S. Podhorní Újezd
16.6.2018 16:00 TJ Stará Ves n/O - Sokol Dobruška
16.6.2018 16:00 SK Studénka - TJ Sokol Ostopovice
16.6.2018 16:00 TJ Osek nad Bečvou - Jiskra Humpolec
16.6.2018 16:00 1. NH Brno - KNH MS Brno
16.6.2018 16:00 Sokol Kokory - Draken Brno
22. kolo
17.6.2018 10:30 1. NH Brno - Draken Brno
17.6.2018 10:30 Sokol Kokory - KNH MS Brno
17.6.2018 10:30 SK Studénka - Jiskra Humpolec
17.6.2018 10:30 TJ Osek nad Bečvou - TJ Sokol Ostopovice
17.6.2018 10:30 Sokol Svinov - Sokol Dobruška
17.6.2018 10:30 TJ Stará Ves n/O - TJ S. Podhorní Újezd





ONLINE KAMERA

sponzoři










Mediální partneři


Správce stránek:
hazena@tjsokolostopovice.cz
ICQ: 566-304-124










TOPlist