Úvod   Rozpis   Fotogalerie   O oddílu   Dokumenty   Pro hráče   Pronájem hriště   MČR Dorost 

sekce
2. liga mužů B
JMOP - Muži
JMOP - Dorostenci
JMOP - Starší žáci
JMOP - Mladší žáci
JMOP - Mladší žačky
JMOP - Starší žačky

tabulka
1. SK Autonot Jihlava
2. Draken Brno B
3. TJ Jiskra Humpolec B
4. TJ Sokol Vracov
5. KNH MS Brno B

tabulka MČR Dorost
2.liga mužů B
Tabulka | Podzim | Jaro


Datum Čas Domácí - Hosté Výsledek
1. kolo
27.8.2017 10:30 SK Studénka - Draken Brno 19 : 19
27.8.2017 9:00 TJ Stará Ves n/O - KNH MS Brno 18 : 24
27.8.2017 14:15 TJ Osek nad Bečvou - Sokol Svinov 15 : 20
27.8.2017 10:30 Jiskra Humpolec - TJ S. Podhorní Újezd 15 : 11
27.8.2017 14:30 Sokol Kokory - TJ Sokol Ostopovice 15 : 18
27.8.2017 10:00 1. NH Brno - Sokol Dobruška 18 : 18
2. kolo
3.9.2017 10:30 TJ S. Podhorní Újezd - 1. NH Brno 19 : 17
3.9.2017 10:30 Sokol Dobruška - Sokol Kokory 17 : 19
3.9.2017 10:15 TJ Sokol Ostopovice - Jiskra Humpolec 12 : 11
3.9.2017 15:00 Sokol Svinov - SK Studénka 13 : 21
3.9.2017 10:30 TJ Stará Ves n/O - TJ Osek nad Bečvou 17 : 13
3.9.2017 11:00 Draken Brno - KNH MS Brno 9 : 12
3. kolo
9.9.2017 16:00 1. NH Brno - Sokol Svinov 23 : 20
9.9.2017 16:00 Sokol Kokory - TJ Stará Ves n/O 21 : 15
9.9.2017 16:00 SK Studénka - TJ S. Podhorní Újezd 22 : 17
9.9.2017 16:00 TJ Osek nad Bečvou - Sokol Dobruška 19 : 19
9.9.2017 16:00 KNH MS Brno - TJ Sokol Ostopovice 17 : 8
9.9.2017 16:00 Draken Brno - Jiskra Humpolec 20 : 14
4. kolo
10.9.2017 11:00 Sokol Kokory - Sokol Svinov 17 : 10
10.9.2017 10:30 1. NH Brno - TJ Stará Ves n/O 18 : 17
10.9.2017 10:30 SK Studénka - Sokol Dobruška 24 : 14
10.9.2017 10:30 TJ Osek nad Bečvou - TJ S. Podhorní Újezd 26 : 17
10.9.2017 10:30 KNH MS Brno - Jiskra Humpolec 27 : 17
10.9.2017 11:00 Draken Brno - TJ Sokol Ostopovice 14 : 15
5. kolo
17.9.2017 10:30 TJ S. Podhorní Újezd - Sokol Kokory 11 : 15
17.9.2017 10:15 TJ Sokol Ostopovice - Sokol Dobruška 15 : 17
17.9.2017 10:30 Jiskra Humpolec - 1. NH Brno 18 : 12
17.9.2017 10:30 TJ Stará Ves n/O - SK Studénka 10 : 9
17.9.2017 14:15 TJ Osek nad Bečvou - KNH MS Brno 7 : 14
17.9.2017 15:00 Sokol Svinov - Draken Brno 17 : 17
6. kolo
24.9.2017 9:00 Sokol Dobruška - TJ S. Podhorní Újezd 21 : 14
24.9.2017 10:15 TJ Sokol Ostopovice - 1. NH Brno 16 : 12
24.9.2017 14:30 Sokol Kokory - Jiskra Humpolec 17 : 13
24.9.2017 10:30 SK Studénka - TJ Osek nad Bečvou 14 : 11
24.9.2017 10:30 KNH MS Brno - Sokol Svinov 23 : 17
24.9.2017 11:00 Draken Brno - TJ Stará Ves n/O 17 : 17
7. kolo
30.9.2017 16:00 Sokol Svinov - TJ Sokol Ostopovice 22 : 15
30.9.2017 16:00 TJ Stará Ves n/O - Jiskra Humpolec 23 : 15
30.9.2017 16:00 1. NH Brno - SK Studénka 14 : 18
30.9.2017 16:00 Sokol Kokory - TJ Osek nad Bečvou 19 : 16
30.9.2017 16:00 TJ S. Podhorní Újezd - KNH MS Brno 24 : 24
30.9.2017 16:00 Sokol Dobruška - Draken Brno 20 : 12
8. kolo
1.10.2017 10:30 Sokol Svinov - Jiskra Humpolec 26 : 20
1.10.2017 10:30 TJ Stará Ves n/O - TJ Sokol Ostopovice 17 : 19
1.10.2017 10:30 1. NH Brno - TJ Osek nad Bečvou 14 : 20
1.10.2017 11:00 Sokol Kokory - SK Studénka 22 : 19
1.10.2017 10:30 TJ S. Podhorní Újezd - Draken Brno 12 : 21
1.10.2017 11:00 Sokol Dobruška - KNH MS Brno 17 : 19
9. kolo
8.10.2017 14:00 1. NH Brno - Sokol Kokory 12 : 16
8.10.2017 10:15 TJ Sokol Ostopovice - TJ S. Podhorní Újezd 25 : 17
8.10.2017 10:30 Jiskra Humpolec - Sokol Dobruška 11 : 17
8.10.2017 15:00 Sokol Svinov - TJ Stará Ves n/O 17 : 14
8.10.2017 10:30 SK Studénka - KNH MS Brno 17 : 19
8.10.2017 14:15 TJ Osek nad Bečvou - Draken Brno 17 : 23
10. kolo
14.10.2017 13:00 TJ S. Podhorní Újezd - Sokol Svinov 22 : 25
14.10.2017 16:00 Sokol Dobruška - TJ Stará Ves n/O 21 : 18
14.10.2017 15:30 TJ Sokol Ostopovice - SK Studénka 24 : 26
14.10.2017 16:00 Jiskra Humpolec - TJ Osek nad Bečvou 23 : 16
14.10.2017 16:00 KNH MS Brno - 1. NH Brno 22 : 15
14.10.2017 16:00 Draken Brno - Sokol Kokory 20 : 17
11. kolo
15.10.2017 11:00 Draken Brno - 1. NH Brno 25 : 17
15.10.2017 10:30 KNH MS Brno - Sokol Kokory 22 : 19
15.10.2017 10:30 Jiskra Humpolec - SK Studénka 17 : 17
15.10.2017 10:15 TJ Sokol Ostopovice - TJ Osek nad Bečvou 20 : 18
15.10.2017 11:00 Sokol Dobruška - Sokol Svinov 22 : 10
15.10.2017 9:00 TJ S. Podhorní Újezd - TJ Stará Ves n/O 27 : 23





ONLINE KAMERA

sponzoři










Mediální partneři


Správce stránek:
hazena@tjsokolostopovice.cz
ICQ: 566-304-124










TOPlist