TJ Sokol Ostopovice - TJ Sokol Podhorní Újezd 25:17 (12:8)

V 9. kolem zavítal do Ostopovic tým z Podhorního Újezdu. Po úvodních minutách vyrovnaného stavu se dostal náš tým do vedení a začal postupně zvyšovat svůj náskok. Obraně s brankářem Pospíšilem se dařilo získavat míče, v útoku se dařilo kombinovat a padali krásné góly, občas se povedl i rychlý protiútok, poločas 12:8 pro Ostopovice. Druhá půlka se nesla ve znamení té první, tedy pozorná obrana a v pohodě hrající útok, náskok se tedy zvyšoval a do hry se zapojili úplně všichni kluci. Nakonec z toho vzniklo vítězství 25:17 pro domácí celek.
Díky všem za podporu a doufám, že se uvidíme příští týden :)

Sestava: Pospíšil, Přikryl - Musil, Krejčík J., Krejčík T., Fanta, Chaloupka - Tomašovič (6 branek), Polcar J. (7 branek), Tuška (7 branek), Bládek (5 branek), Krejčík M.

Dorostenky

TJ Sokol Ostopovice - TJ Miroslav 23:17 (13:9)

Toto utkání by se dalo by se označit jako utkání podzimu. Rivalita, (míněna ta sportovní) byla cítit, a to slibovalo hezkou podívanou, což se nakonec potvrdilo. Obě družstva se na toto utkání poctivě připravovala a na jeho průběhu to bylo také vidět. Bylo to krásné a čisté utkání z obou stran.
Začátek utkání byl z naší strany mírně nervozní, ale v dalším průběhu se hra našeho družstva uklidnila a postupným navyšováním vedení jsme dostávali na jistotě.
Výborná hra obrany podpořená brankářkou, dávala naším útočnicím prostor k mnoha útočným akcím k navyšování rozdílu ve skóre a náš útok fungoval jako dobře namazaný stroj. Souhra byla výtečná a pochvalu zaslouží všechny hráčky bez rozdílu.
Celý tým, odvedl perfektní práci a zaslouženě si došel pro důležité vítězství.
Poděkování rovněž patří divákům obou týmů, kteří hráčkám připravili skvělou atmosféru.
Sestava družstva Ostopovic:
Dobšíková Kačka
Weberová Kačka, Teplá Tereza, Vaníčková Marika, Fantová Bára, Syrová Nikola
Oškrdová Adéla, Sojková Tereza (4), Vašáková Klára (1), Klementová Kamila (18), Střelcová Pája

TJ Sokol Ostopovice - TJ Miroslav 8:21 (4:12)

Mladší žačky

TJ Sokol Ostopovice - TJ Miroslav 5:13 (2:6)