20.6.2018

18.6.2018
Muži vezou z posledního dvojkola 2 body

12.6.2018
Venkovní vítězství mužů, závěrečné výsledky mládežnických týmů

4.6.2018
Vyhrané dvojkolo pro muže, prohry holek V Miroslavi

27.5.2018
Venkovní vítězství mužů, ostatní naše výsledky z víkendu

21.5.2018
Prohra mužů v Dobrušce, zbylé výsledky z minulého týdne

15.5.2018
Z dvojkola muži získali 2 body, ostatní víkendové výsledky

30.4.2018
Muži těsně vyhráli v Humpolci

24.4.2018
Muži zahájili jarní část vítěstvím, holky doma neuspěly

22.10.2017

Mladší žákyně

TJ Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec "A" 2:15 (2:9)
TJ Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec "B" 6:6 (1:5)

Starší žáci

TJ Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec 19:12 (10:2)

V deštivé neděli naši starší žáci a dorostenci odehráli poslední podzimní zápasy a to s družstvy Humpolce. Od začátku jsme byli jednoznačně lepším týmem a tak v zápase starších žáků se prostřídali všichni a téměř celý zápas odehrála i naše osvědčená posila z mladších žáků Míša, který je již od minulého zápasu vítanou posilou. Zápas jsme zahájily osvědčenou sestavou v brance s Matějem (Páčem), na obraně velel na postu beka Lukáš (Houbička) a doplnily ho útočníci Kuba a Dáda (malý Káně) a s útočnou lajnou Martin, Adam a Dan. I přes horší úspěšnost střelby, ale za to úžasnou práci obranné lajny včetně brankaře (přispěl za první poločas více jak 88% úspěšností zákroků) vyzněl poločas 10:2 pro naše chlapce. Do druhé půli nastoupil do brány David (Berys), na obraně doplnil Lukáše a od zhruba poloviny prvního poločasu hrajícího Michala, Martin, a Kuba s Dádynem se vydali dobývat soupeřovu branku, na střídačku je jako třetí útočník doplnily Dan s Adamem. Vepředu jsme obdařili soupeře skoro stejným počtem branek jako v první půli, v obranné hře stále výborně hrající obrana se skvěle chytajícím Berysem v bráně bohužel doplácela na jediný handicap, a to menší výškou brankaře, kdy jediné branky docílil soupeř pouze bezchybnou střelbou z „nepostů“ pod víko naší branky. I proto zápas skončil krásnou výhrou 19:12. Tímto si naši starší žáci zajistili s 8 body první místo v průběžné tabulce JMOP po podzimní části.

Sestava: Matěj (Páč), David (Berys) – Lukáš (Houbička), Míša (posila z mladších žáků) – Kuba (6), Martin(3), Adam (malý Tuškyn) (5), Dan (2), David (malý Káně) (2)

Dorostenci

TJ Sokol Ostopovice -TJ Jiskra Humpolec 35:19 (20:5)

Po menší pauze našich starších žáků, kdy odehráli svůj druhý zápas naše mladší žákyně, nastoupily naši dorostenci doplnění nezbytnými posilami starších žáků na svůj zápas. Lavička byla narvaná k prasknutí a do zápasu jsme mohli nastoupit v plné síle. Do zápasu se dostali úplně všichni, útočné lajny se střídali zhruba po 10 minutách, první lajna v čele s dorosteneckými chlapci Honzou (Káně) a Davidem (Tuškynem), doplněni starším žákem Martinem, druhá lajna složená výhradně ze starších žáků ve složení Kuba, Adam a David (malý Káně), obrannou hru jsme zahájily s téměř 80% úspěšností v brance s Karlem (Kódlem) a na obraně perfektně hrající dorostenci Tomáš (Tomi Paci) a Kuba (Opík) doplněni na beku hrajícím starším žákem Lukášem (Houbičkou). Téměř bezchybnou hrou našich útočných sestav byl poločas 20:5. Až do druhé půli nastoupily na obranu kvůli pozdnímu příchodu Honza (Sid) na pozici beka a Petr na kraj zálohy, na středu zůstal se svým skvělým výkonem a spoustou vybojovaných míčů Kuba (Opík). V přední lajně jsme pokračovali střídáním snad všech útočníků, do druhé lajny nastoupil na střídačku i Dan. Útočné lajny pokračovali téměř stejnou hrou jako v první půli. V brance pro druhý poločas nastoupil starší žák Matěj a po 10 minutách na obraně brankář starších žáků, tentokrát ale hrající na obraně David (Berys). Jediný kdo nenastoupil ze starších žáků za dorost byl Míša, jelikož je mladší žák a za dorostence zatím nastoupit nemůže. Díky této lehčí váhové nevýhodě jsme obdrželi nějakou tu branku navíc oproti první půli, ale výkony jsme nezaostávali, a tak skončil zápas krásnou výhrou 35:19. I dorostenci si se 7 body i přes malé klopýtnutí s družstvem 1.NH Brno, se kterým pouze remízovali, zajistili průběžné první místo v tabulce JMOP po podzimní části.

Sestava: Karel (Kódl), Matěj (Páč) – Lukáš (Houbička), Kuba (Opík), Tomáš (Tomi Paci), Honza (Sid), Petr, David (Berys) – Honza (Káně) (6), David (velký Tuškyn) (6), Adam (6), Martin (4), Kuba (7), David (malý Káně) (4), Dan (2)

TJ Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec 29:16 (17:9)