Úvod   Rozpis   Fotogalerie   O oddílu   Dokumenty   Pro hráče   Rozpis hriště   Stolní tenis 


2.liga mužů B
1. Sokol Dobruška
2. SSK Vítkovice
3. TJ Pustějov
4. SK NH Veselí n/M
5. TJ Sokol Ostopovice
6. Draken Brno
7. KNH MS Brno
8. TJ Sokol Osek n/B
9. 1. NH Brno
10. TJ Jiskra Humpolec



Novinky
12.10.2020
Muži domácí dvojkolo nezvládli a dvakrát prohráli, výsledky přípravky a mladšího žactva z víkendu

1.10.2020
Z venkovních zápasů muži "A" získali 2 body, ostatní výsledky z víkendu

21.9.2020
Muži "A" porazili Moravskou Slavii, "Béčko" vysoko prohrálo, výsledky prvního turnaje starší přípravky

14.9.2020
Obě mužská družstva v Humpolci prohrála, vyhráli pouze mladší žáci

7.9.2020
Vstup do ligy mužům vyšel, výsledky našich týmů z MČR a PČR 2020

23.8.2020
Muži obsadili 4. místo v Opatovicích, rozlosování MČR mladších žáků a PČR dorostenců

17.8.2020
Blíží se začátek nové sezóny 2020/2021

22.6.2020
Zhodnocení jarní části starších žáků

16.6.2020
Byly dohrány poslední turnaje mládeže, starší přípravka se stala přeborníkem oblasti

7.6.2020
Mladší žáci suverénně vyhráli a jedou na MČR

31.5.2020
Dorostenci obsadili 3. místo

26.5.2020
Dohrání soutěží mládeže

5.5.2020
Soutěže dospělých jsou kvůli koronaviru ukončeny, oblastní soutěž mládeže si musí na rozhodnutí počkat

9.3.2020
Muži "A" obsadili 2. místo na turnaji v Jihlavě

14.2.2020
Mladší žáci postupují na závěrečný turnaj Zimního halového poháru, starší přípravka ovládla oba zimní turnaje, výsledky druhých turnajů všech našich týmů

5.1.2020
Muži skončili v Českém poháru už v osmifinále, výsledky prvních turnajů ZHP starších žáků a žákyň

29.11.2019
Dosud známé výsledky našich týmů z listopadových turnajů žactva a dorostu

Po delší době se opět hlásíme s několika výsledky. Podzimní část sice skončila, ale začaly halové turnaje, ve kterých týmy bojují o účast na Zimním halovém poháru (v případě dorostenecké kategorie Zimní halové ligy mládeže), kde se utkájí s nejlepšími celky z celé republiky. V tomto příspěvku se dozvíte výsledky našich oddílů v turnajích odehraných v listopadu, zbytek turnajů se odehraje v prosinci a lednu.

Neděle 24.11.2019

Dorostenci - Základní kolol Zimní ligy mládeže v hale v Bohunicích

KNH MS Brno - Draken Brno 9:11
1.NH BRNO - TJ Sokol Ostopovice 4:4
Chropyně - SK Autonot Jihlava 12:8
Stará Ves - KNH MS Brno 15:14
1.NH BRNO - Chropyně 10:10
TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno 7:7
SK Autonot Jihlava - Stará Ves 11:11
KNH MS Brno - 1.NH BRNO 12:7
Draken Brno - Chropyně 11:5
TJ Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava 10:6
Draken Brno - Stará Ves 11:10
SK Autonot Jihlava - 1.NH BRNO 7:6
Chropyně - KNH MS Brno 7:12
Stará Ves - TJ Sokol Ostopovice 8:8
Draken Brno - 1.NH BRNO 11:6
KNH MS Brno - SK Autonot Jihlava 10:6
Chropyně - TJ Sokol Ostopovice 8:8
1.NH BRNO - Stará Ves 15:13
SK Autonot Jihlava - Draken Brno 10:7
TJ Sokol Ostopovice - KNH MS Brno 9:9
Stará Ves - Chropyně 7:9

Konečná tabulka s družstvy Staré Vsi a Chropyně

1. Draken Brno 58:47 9b
2. KNH MS Brno 66:55 7b
3. TJ Sokol Ostopovice 46:42 7b
4. TJ Chropyně 51:56 6b
5. Autonot Jihlava 48:56 5b
6. 1. NH Brno 48:57 4b
7. TJ Stará Ves 64:64 4b

Konečná tabulka bez družstev Staré Vsi a Chropyně
(z této tabulky postupují 3 nejlepší týmy do další fáze)

1. Draken Brno 36:32 5b
2. TJ Sokol Ostopovice 30:26 5b
3. KNH MS Brno 40:33 5b
4. SK Autonot Jihlava 29:33 4b
5. 1. NH Brno 23:34 1b

Do další fáze postupují týmy: Draken Brno, TJ Sokol Ostopovice a KNH MS Brno. O pořádí na prvních třech místech rozhodly vzájemné zápasy.

Sobota 23.11.2019

Mladší žáci - 1. kolo ZHP v Humpolci

Výsledky jednotlivých utkáních:

TJ Jiskra Humpolec – Sokol Ostopovice 2 : 1
TJ Sokol Vracov – SK Autonot Jihlava 6 : 3
Draken Brno – TJ Chropyně 6 : 1
1. NH BRNO – TJ Jiskra Humpolec 3 : 3
TJ Sokol Vracov – Draken Brno 7 : 8
SK Autonot Jihlava – Sokol Ostopovice 2 : 5
TJ Chropyně – 1. NH BRNO 7 : 4
TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Vracov 4 : 2
Sokol Ostopovice – Draken Brno 8 : 8
SK Autonot Jihlava – TJ Chropyně 6 : 4
Sokol Ostopovice – 1. NH BRNO 9 : 5
TJ Chropyně – TJ Sokol Vracov 7 : 5
Draken Brno – TJ Jiskra Humpolec 8 : 4
1. NH BRNO – SK Autonot Jihlava 5 : 2
Sokol Ostopovice – TJ Sokol Vracov 9 : 2
TJ Jiskra Humpolec – TJ Chropyně 3 : 8
Draken Brno – SK Autonot Jihlava 5 : 1
TJ Sokol Vracov – 1. NH BRNO 7 : 4
TJ Chropyně – Sokol Ostopovice 2 : 6
SK Autonot Jihlava – TJ Jiskra Humpolec 6 : 1
1. NH BRNO – Draken Brno 3 : 8

Konečná tabulka s družstvy Chropyně a Vracova:

1. Draken Brno 6 5 1 0 43 : 24 11
2. Sokol Ostopovice 6 4 1 1 38 : 21 9
3.TJ Chropyně 6 3 0 3 29 : 30 6
4.TJ Jiskra Humpolec 6 2 1 3 17 : 28 5
5. TJ Sokol Vracov 6 2 0 4 29 : 35 4
6.SK Autonot Jihlava 6 2 0 4 20 : 26 4
7.1. NH BRNO 6 1 1 4 24 : 36 3


Konečná tabulka turnaje bez družstev Chropyně a Vracova:

(z této tabulky se bude počítat součet pořadí, které určí postupující družstvo na Zimní halové Mistrovství České republiky)

1. Draken Brno 4 3 1 0 29 : 16 7
2. Sokol Ostopovice 4 2 1 1 23 : 17 5
3. 1. NH BRNO 4 1 1 2 16 : 22 3
4. TJ Jiskra Humpolec 4 1 1 2 10 : 18 3
5. SK Autonot Jihlava 4 1 0 3 11 : 16 2

Sobota 16.11.2019

Mladší žačky - 1. kolo ZHP ve Vracově

Výsledky kvalifikační části:

Svinov – Chropyně 2:9
Ostopovice – Miroslav 2:6
Draken B – Svinov 0:2
Chropyně – Ostopovice 11:4
Miroslav – Draken B 2:2
Ostopovice – Svinov 4:7
Chropyně – Draken B 5:2
Svinov – Miroslav 4:3
Draken B – Ostopovice 4:1
Miroslav Chropyně 0:9

Celkové pořadí turnaje:
1. TJ Chropyně
2. TJ Jiskra Humpolec
3. TJ Olbramovice
4. TJ Sokol Vracov
5. Sokol Svinov
6. Draken Brno A
7. Draken Brno B
8. TJ Miroslav
9. TJ Sokol Ostopovice

Sestava: Nezvalová - Tománek O., Ďásková, Janatová, Štěpánek V., Sýsová - Syrová, Dejlová, Doležilová, Horák M.

Trenér: Tománek L.

Turnaj byl rozdělený na dvě části. Dopoledne se hrála kvalifikace, kterou hrálo naše družstvo. Do hlavní soutěže, která se hrála odpoledne postupovaly družstva na prvních dvou místech z kvalifikace.
Sice jsme prohráli všechny zápasy, ale za bojovnost a snahu musím děti pochválit. Většinu družstva tvořily děti z přípravky, pro které to byly první zápasy na velkém hřišti a s velkým míčem.

Sobota 9.11.2019

Starší přípravka - 1. turnaj ZHP ve Vracově

TJ Sokol Vracov – 1. NH Brno 7:7
TJ Sokol Ostopovice B – TJ Sokol Ostopovice A 1:11
Draken Brno A – Draken Brno B 1:10
TJ Miroslav B – TJ Miroslav A 3:4
1. NH Brno – TJ Sokol Ostopovice B 9:3
Draken Brno B – TJ Sokol Vracov 8:8
TJ Sokol Ostopovice A – TJ Miroslav B 9:0
TJ Miroslav A – Draken Brno A 11:4
Draken Brno B – 1. NH Brno 2:10
TJ Miroslav B – TJ Sokol Ostopovice B 2:4
TJ Sokol Vracov – TJ Miroslav A 9:4
Draken Brno A – TJ Sokol Ostopovice A 1:6
1. NH Brno – TJ Miroslav B 13:0
TJ Miroslav A – Draken Brno B 8:5
TJ Sokol Ostopovice B – Draken Brno A 3:3
TJ Sokol Ostopovice A – TJ Sokol Vracov 7:2
TJ Miroslav A – 1. NH Brno 2:12
Draken Brno A – TJ Miroslav B 1:1
Draken Brno B – TJ Sokol Ostopovice A 4:10
TJ Sokol Vracov – TJ Sokol Ostopovice B 8:2
1. NH Brno – Draken Brno A 9:1
TJ Sokol Ostopovice A – TJ Miroslav A 11:6
TJ Miroslav B – TJ Sokol Vracov 1:11
TJ Sokol Ostopovice B – Draken Brno B 6:7
TJ Sokol Ostopovice A – 1. NH Brno 6:6
TJ Sokol Vracov – Draken Brno A 6:3
TJ Miroslav A – TJ Sokol Ostopovice B 7:4
Draken Brno B – TJ Miroslav B 9:4

Tabulka turnaje:
1. TJ Sokol Ostopovice A 60:20 13b.
2. 1. NH Brno 66:21 12b.
3. TJ Sokol Vracov 51:32 10b.
4. TJ Miroslav A 42:48 8b.
5. Draken Brno B 45:47 7b.
6. TJ Sokol Ostopovice B 23:47 3b.
7. Draken Brno A 14:46 2b.
8. TJ Miroslav B 11:51 1b.

Sestava A: Doležilová Ellen, Tománek Ondřej, Horák Matěj, Štěpánek Vojtěch, Musil Jakub

Sestava B: Ďásková Aneta, Janatová Darina, Sýsová Veronika, Bartók Šimon, Baron Jan

29.10.2019
Výhry kluků proti 1.NH Brno, minulý týden holky prohráli v Miroslavi

14.10.2019
Muži "A" získali 4 body z dvojkola, výsledky 2. turnaje přípravek

8.10.2019
Muži A po prohraném venkovním dvojkole neuspěli ani doma, Béčko i dorostenci remizovali

27.9.2019
Minulý víkend dokázali vyhrát pouze mladší žáci, muži i žačky prohráli

17.9.2019
Obě mužská družstva remizovala, ostatní výsledky z víkendu

11.9.2019
Soustředění žákovských družstev 2019

10.9.2019
Prohry obou mužských týmů, další výsledky proti Jihlavě

2.9.2019
Vítězství ligového Áčka, B-tým po boji padl

25.8.2019
Vstup do nové ligové sezóny mužům vyšel

19.8.2019
Muži skončili na 3. místě v přípravném turnaji v Opatovicích

13.8.2019
Sezóna 2019/2020

13.8.2019
Zhodnocení sezóny 2018/2019

19.6.2019
Muži získali v posledním dvojkole 2 body

10.6.2019
Vítězství mužů i holek, výsledky posledního turnaje přípravek

3.6.2019
Muži uhráli pouze jednu výhru z domácího dvojkola, mladší žáci postupují na MČR

27.5.2019
Venkovní vítězství mužů, prohry starších žaček a dorostenců, vítězství ostopovické přípravky ve 3. turnaji

23.5.2019
Zhodnocení jarní části starších žáků a dorostu

20.5.2019
Muži porazili Humpolec, ostatní výsledky z víkendu našich družstev

14.5.2019
Muži prohráli oba zápasy dvojkola, ostatní výsledky JMOP z minulého týdne

30.4.2019
Muži, dorostenci, dorostenky a starší žáci vyhráli, prohra starších žaček

26.4.2019
Náš oddíl bude mít zastoupení na Čechy - Morava

14.4.2019
Muži zvládli první jarní zápas, ostatní výsledky z víkendu našich týmů

9.4.2019
Začala jarní část sezóny, žactvo i dorost hrál v Jihlavě

15.3.2019
Mladší žáci se zítra představí na ZHM

6.3.2019
Muži vypadli z Českého poháru v semifinále

3.2.2019
Muži postupují do semifinále Českého poháru

23.1.2019
Muži postupují do další fáze Českého poháru, mladší žáci postupují na finálový turnaj Zimního halového poháru + výsledky dalších našich družstev

11.11.2018
Kometář k zápasu starších žáků a dorostenců na Drakenu

22.10.2018
Mladší žáci vyhráli domácí turnaj + výsledky z Drakenu

15.10.2018
Muži získali z domácího dvojkola 2 body, ostatní víkendové výsledky našich týmů

8.10.2018
Muži prohráli v Dobrušce

1.10.2018
Z venkovního dvojkola vezeme domů 1 bod

24.9.2018
Vítězný víkend pro naše týmy

16.9.2018
Těsná prohra mužů v Humpolci, remíza starších žaček

10.9.2018
Z domácího dvojkola muži získali 2 body

2.9.2018
Vydřená výhra a první body mužů

26.8.2018
V prvním kole muži těsně prohráli na Drakenu

19.8.2018
Muži odehráli přípravný turnaj v Opatovicích nad Labem






sponzoři










Mediální partneři


Správce stránek:
hazena@tjsokolostopovice.cz
ICQ: 566-304-124










TOPlist