Úvod   Rozpis   Fotogalerie   O oddílu   Dokumenty   Pro hráče   Rozpis hriště   Stolní tenis 


2.liga mužů B
1. Sokol Dobruška
2. SK NH Veselí n/M
3. Draken Brno
4. TJ Pustějov
5. SSK Vítkovice
6. TJ Jiskra Humpolec
7. TJ Sokol Ostopovice
8. 1. NH Brno
9. KNH MS Brno
10. TJ Sokol Osek n/B
11. TJ Stará Ves n/O



Novinky
14.2.2020
Mladší žáci postupují na závěrečný turnaj Zimního halového poháru, starší přípravka ovládla oba zimní turnaje, výsledky druhých turnajů všech našich týmů

5.1.2020
Muži skončili v Českém poháru už v osmifinále, výsledky prvních turnajů ZHP starších žáků a žákyň


V sobotu 4.1. 2020 se muži představili opět po roce v Českém poháru. V osmifinalové skupině, která se odehrála v Humpolci, byli našimi soupeři postupně domácí Humpolec, Veselí nad Moravou, KNH MS Brno, Draken Brno a 1.NH Brno. Turnaj se hrál systémem každý s každým 2x15 minut.

Výsledky:

TJ Sokol Ostopovice – TJ Jiskra Humpolec 9 : 11 ( 4 : 5 )
KNH Moravská Slavia Brno – Draken Brno 10 : 12 ( 6 : 6 )
SK NH Veselí nad Moravou – 1. NH BRNO 5 : 12 ( 2 : 5 )
TJ Jiskra Humpolec – Draken Brno 7 : 10 ( 2 : 5 )
SK NH Veselí nad Moravou – TJ Sokol Ostopovice 9 : 10 ( 4 : 4 )
1.NH BRNO – KNH Moravská Slavia Brno 9 : 7 ( 4 : 4 )
TJ Jiskra Humpolec – SK NH Veselí nad Moravou 10 : 5 ( 3 : 3 )
Draken Brno – 1. NH BRNO 7 : 8 ( 4 : 5 )
TJ Sokol Ostopovice – KNH Moravská Slavia Brno 11 : 9 ( 4 : 5 )
1.NH BRNO – TJ Jiskra Humpolec 14 : 7 ( 9 : 4 )
SK NH Veselí nad Moravou – KNH Moravská Slavia Brno 7 : 7 ( 1 : 4 )
Draken Brno – TJ Sokol Ostopovice 15 : 13 ( 6 : 5 )
KNH Moravská Slavia Brno – TJ Jiskra Humpolec 7 : 8 ( 6 : 3 )
TJ Sokol Ostopovice – 1. NH BRNO 8 : 4 ( 3 : 1 )
Draken Brno – SK NH Veselí nad Moravou 10 : 6 ( 4 : 3 )

Konečná tabulka:
1. 1. NH BRNO 5 4 0 1 47 : 34 8
2. Draken Brno 5 4 0 1 54 : 44 8
3. Humpolec 5 3 0 2 43 : 45 6
4. Ostopovice 5 3 0 2 51 : 48 6
5. KNH MS Brno 5 0 1 4 40 : 47 1
6. Veselí 5 0 1 4 32 : 49 1

Sestava: Přikryl, Gasnárek - Krejčík J., Šmídek T., Opršál, Lebeda, Šmídek D. - Krejčík M. (21 branek), Tuška D. (6 branek), Tuška A. (4 branky), Živěla (5 branek), Tomašovič (10 branek), Polcar D. (6 branek) - trenéři Vlach P., Šmídek D.

V minulém roce jsme se dokázali probojovat do semifinále, letos se nám bohužel nepodařilo. Na naší hře bylo, hlavně ze v prvním zápase, že jsme delší dobu nedrželi míč v ruce, špatné přihrávky, nepřesná střelba, sehranost. S počtem odehraných minut se o něco zlepšilo, ale zdaleka to nebylo ideální. Na turnaj jsme jeli v hodně mladé sestavě, takže možnost si zahrát mužský turnaj dostalo hned 5 dorostenců. Obsadili jsme nakonec 4. místo, postupují týmy 1. NH Brno a Draken Brno.


Starší žáci

Sobota 14. prosince 2019 – pořadatel: DRAKEN BRNO (sportovní hala TJ Tatranu Bohunice)

Výsledky jednotlivých utkáních:

Draken Brno „A“ - Draken Brno „B“ 11 : 1
TJ Chropyně - SK Autonot Jihlava „A“ 8 : 9
TJ Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava „B“ 9 : 0
1.NH BRNO - Draken Brno „A“ 4 : 10
TJ Chropyně - TJ Sokol Ostopovice 11 : 7
SK Autonot Jihlava „A“ - Draken Brno „B“ 14 : 1
SK Autonot Jihlava „B“ - 1.NH BRNO 6 : 10
Draken Brno „A“ - TJ Chropyně 5 : 9
Draken Brno „B“ - TJ Sokol Ostopovice 2 : 12
SK Autonot Jihlava „A“ - SK Autonot Jihlava „B“ 11 : 1
Draken Brno „B“ - 1.NH BRNO 7 : 11
SK Autonot Jihlava „B“ - TJ Chropyně 7 : 12
TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno „A“ 6 : 10
1.NH BRNO - SK Autonot Jihlava „A“ 6 : 14
Draken Brno „B“ - TJ Chropyně 4 : 12
Draken Brno „A“ - SK Autonot Jihlava „B“ 14 : 4
TJ Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava „A“ 3 : 8
TJ Chropyně - 1.NH BRNO 13 : 5
SK Autonot Jihlava „B“ - Draken Brno „B“ 6 : 7
SK Autonot Jihlava „A“ - Draken Brno „A“ 11 : 5
1.NH BRNO - TJ Sokol Ostopovice 4 : 6

Konečná tabulka s družstvem Chropyně:

1. SK Autonot Jihlava "A" 6 6 0 0 67 : 24 12
2. TJ Chropyně 6 5 0 1 65 : 37 10
3. Draken Brno "A" 6 4 0 2 55 : 35 8
4. Sokol Ostopovice 6 3 0 3 43 : 35 6
5. 1. NH BRNO 6 2 0 4 40 : 56 4
6. Draken Brno "B" 6 1 0 5 22 : 66 2
7. SK Autonot Jihlava "B" 6 0 0 6 24 : 63 0


Konečná tabulka turnaje bez družstva Chropyně:

(z této tabulky se bude počítat součet pořadí, které určí postupující družstvo na Zimní halové Mistrovství České republiky)

1. SK Autonot Jihlava "A" 5 5 0 0 58 : 16 10
2. Draken Brno "A" 5 4 0 1 50 : 26 8
3. Sokol Ostopovice 5 3 0 2 36 : 24 6
4. 1. NH BRNO 5 2 0 3 35 : 43 4
5. Draken Brno "B" 5 1 0 4 18 : 54 2
6. SK Autonot Jihlava "B" 5 0 0 5 17 : 51 0


Starší žačky

Sobota 14. prosince 2019 – pořadatel: TJ SOKOL VRACOV (sportovní hala ve Vracově)

Výsledky jednotlivých utkáních:

TJ Sokol Vracov – Sokol Ostopovice 19 : 7
Sokol Svinov – TJ Olbramovice 11 : 5
SK Autonot Jihlava TJ Sokol Vracov 4 : 18
TJ Jiskra Humpolec – Sokol Ostopovice 9 : 8
Sokol Svinov – SK Autonot Jihlava 16 : 5
TJ Jiskra Humpolec – TJ Olbramovice 11 : 8
TJ Sokol Vracov – Sokol Svinov 11 : 8
Sokol Ostopovice – TJ Olbramovice 4 : 10
SK Autonot Jihlava – TJ Jiskra Humpolec 0 : 12
Sokol Svinov – Sokol Ostopovice 6 : 5
TJ Sokol Vracov – TJ Jiskra Humpolec 20 : 18
TJ Olbramovice – SK Autonot Jihlava 12 : 7
Sokol Svinov – TJ Jiskra Humpolec 10 : 11
Sokol Ostopovice – SK Autonot Jihlava 9 : 2
TJ Sokol Vracov – TJ Olbramovice 15 : 9

Konečná tabulka turnaje s družstvem Sokol Svinov:

1. TJ Sokol Vracov 5 5 0 0 83 : 46 10
2. TJ Jiskra Humpolec 5 4 0 1 61 : 46 8
3. Sokol Svinov 5 3 0 2 51 : 37 6
4. TJ Olbramovice 5 2 0 3 44 : 48 4
5. Sokol Ostopovice 5 1 0 4 33 : 46 2
6. SK Autonot Jihlava 5 0 0 5 18 : 67 0


Konečná tabulka turnaje bez družstva Sokolu Svinov:

(z této tabulky se bude počítat součet pořadí, které určí postupující družstvo na Zimní halové Mistrovství České republiky)

1. TJ Sokol Vracov 4 4 0 0 72 : 38 8
2. TJ Jiskra Humpolec 4 3 0 1 50 : 36 6
3.TJ Olbramovice 4 2 0 2 39 : 37 4
4.Sokol Ostopovice 4 1 0 3 28 : 40 2
5.SK Autonot Jihlava 4 0 0 4 13 : 51 0

29.11.2019
Dosud známé výsledky našich týmů z listopadových turnajů žactva a dorostu

29.10.2019
Výhry kluků proti 1.NH Brno, minulý týden holky prohráli v Miroslavi

14.10.2019
Muži "A" získali 4 body z dvojkola, výsledky 2. turnaje přípravek

8.10.2019
Muži A po prohraném venkovním dvojkole neuspěli ani doma, Béčko i dorostenci remizovali

27.9.2019
Minulý víkend dokázali vyhrát pouze mladší žáci, muži i žačky prohráli

17.9.2019
Obě mužská družstva remizovala, ostatní výsledky z víkendu

11.9.2019
Soustředění žákovských družstev 2019

10.9.2019
Prohry obou mužských týmů, další výsledky proti Jihlavě

2.9.2019
Vítězství ligového Áčka, B-tým po boji padl

25.8.2019
Vstup do nové ligové sezóny mužům vyšel

19.8.2019
Muži skončili na 3. místě v přípravném turnaji v Opatovicích

13.8.2019
Sezóna 2019/2020

13.8.2019
Zhodnocení sezóny 2018/2019

19.6.2019
Muži získali v posledním dvojkole 2 body

10.6.2019
Vítězství mužů i holek, výsledky posledního turnaje přípravek

3.6.2019
Muži uhráli pouze jednu výhru z domácího dvojkola, mladší žáci postupují na MČR

27.5.2019
Venkovní vítězství mužů, prohry starších žaček a dorostenců, vítězství ostopovické přípravky ve 3. turnaji

23.5.2019
Zhodnocení jarní části starších žáků a dorostu

20.5.2019
Muži porazili Humpolec, ostatní výsledky z víkendu našich družstev

14.5.2019
Muži prohráli oba zápasy dvojkola, ostatní výsledky JMOP z minulého týdne

30.4.2019
Muži, dorostenci, dorostenky a starší žáci vyhráli, prohra starších žaček

26.4.2019
Náš oddíl bude mít zastoupení na Čechy - Morava

14.4.2019
Muži zvládli první jarní zápas, ostatní výsledky z víkendu našich týmů

9.4.2019
Začala jarní část sezóny, žactvo i dorost hrál v Jihlavě

15.3.2019
Mladší žáci se zítra představí na ZHM

6.3.2019
Muži vypadli z Českého poháru v semifinále

3.2.2019
Muži postupují do semifinále Českého poháru

23.1.2019
Muži postupují do další fáze Českého poháru, mladší žáci postupují na finálový turnaj Zimního halového poháru + výsledky dalších našich družstev

11.11.2018
Kometář k zápasu starších žáků a dorostenců na Drakenu

22.10.2018
Mladší žáci vyhráli domácí turnaj + výsledky z Drakenu

15.10.2018
Muži získali z domácího dvojkola 2 body, ostatní víkendové výsledky našich týmů

8.10.2018
Muži prohráli v Dobrušce

1.10.2018
Z venkovního dvojkola vezeme domů 1 bod

24.9.2018
Vítězný víkend pro naše týmy

16.9.2018
Těsná prohra mužů v Humpolci, remíza starších žaček

10.9.2018
Z domácího dvojkola muži získali 2 body

2.9.2018
Vydřená výhra a první body mužů

26.8.2018
V prvním kole muži těsně prohráli na Drakenu

19.8.2018
Muži odehráli přípravný turnaj v Opatovicích nad Labem

14.8.2018
Rozlosování 2. ligy mužů B

17.7.2018
Shrnutí sezóny 2017/2018 čísly

20.6.2018
Komentář k Mistrovství ČR starších žáků

18.6.2018
Starší žáci vybojovali 4. místo na MČR ve Studénce

18.6.2018
Muži vezou z posledního dvojkola 2 body

12.6.2018
Venkovní vítězství mužů, závěrečné výsledky mládežnických týmů

4.6.2018
Vyhrané dvojkolo pro muže, prohry holek V Miroslavi

27.5.2018
Venkovní vítězství mužů, ostatní naše výsledky z víkendu

21.5.2018
Prohra mužů v Dobrušce, zbylé výsledky z minulého týdne

15.5.2018
Z dvojkola muži získali 2 body, ostatní víkendové výsledky

30.4.2018
Muži těsně vyhráli v Humpolci

24.4.2018
Muži zahájili jarní část vítěstvím, holky doma neuspěly

4.4.2018
Úspěchy dorostenců a starších žáků ve finálních fázích Zimní ligy mládeže, resp. Zimním halovém poháru

23.10.2017
Výsledky domácích zápasů s Humpolcem

17.10.2017
Prohra mužů v sobotu, vítězná neděle pro všechny týmy

10.10.2017
Domácí výhra mužů a dorostenek, ostatní výsledky zápasů

2.10.2017
Muži venku vyhráli jeden zápas

25.9.2017
Muži vyhráli, další výsledky z víkendu

18.9.2017
Domácí prohra mužů, výhra dorostenců v prvním zápase

11.9.2017
Muži vezou z dvojkola 2 body, ostatní výsledky našich družstev z víkendu

3.9.2017
Domácí velmi těsné vítězství

28.8.2017
Začal nový ročník 2. ligy, náš tým zahájil venkovním vítěstvím






sponzoři










Mediální partneři


Správce stránek:
hazena@tjsokolostopovice.cz
ICQ: 566-304-124










TOPlist