Úvod   Rozpis   Fotogalerie   O oddílu   Dokumenty   Pro hráče   Rozpis hriště   Stolní tenis 


2.liga mužů B
1. Sokol Dobruška
2. SK NH Veselí n/M
3. Draken Brno
4. TJ Pustějov
5. SSK Vítkovice
6. TJ Jiskra Humpolec
7. TJ Sokol Ostopovice
8. 1. NH Brno
9. KNH MS Brno
10. TJ Sokol Osek n/B
11. TJ Stará Ves n/O



Novinky
22.6.2020
Zhodnocení jarní části starších žáků

16.6.2020
Byly dohrány poslední turnaje mládeže, starší přípravka se stala přeborníkem oblasti

7.6.2020
Mladší žáci suverénně vyhráli a jedou na MČR

31.5.2020
Dorostenci obsadili 3. místo

26.5.2020
Dohrání soutěží mládeže

5.5.2020
Soutěže dospělých jsou kvůli koronaviru ukončeny, oblastní soutěž mládeže si musí na rozhodnutí počkat

9.3.2020
Muži "A" obsadili 2. místo na turnaji v Jihlavě

14.2.2020
Mladší žáci postupují na závěrečný turnaj Zimního halového poháru, starší přípravka ovládla oba zimní turnaje, výsledky druhých turnajů všech našich týmů

5.1.2020
Muži skončili v Českém poháru už v osmifinále, výsledky prvních turnajů ZHP starších žáků a žákyň


V sobotu 4.1. 2020 se muži představili opět po roce v Českém poháru. V osmifinalové skupině, která se odehrála v Humpolci, byli našimi soupeři postupně domácí Humpolec, Veselí nad Moravou, KNH MS Brno, Draken Brno a 1.NH Brno. Turnaj se hrál systémem každý s každým 2x15 minut.

Výsledky:

TJ Sokol Ostopovice – TJ Jiskra Humpolec 9 : 11 ( 4 : 5 )
KNH Moravská Slavia Brno – Draken Brno 10 : 12 ( 6 : 6 )
SK NH Veselí nad Moravou – 1. NH BRNO 5 : 12 ( 2 : 5 )
TJ Jiskra Humpolec – Draken Brno 7 : 10 ( 2 : 5 )
SK NH Veselí nad Moravou – TJ Sokol Ostopovice 9 : 10 ( 4 : 4 )
1.NH BRNO – KNH Moravská Slavia Brno 9 : 7 ( 4 : 4 )
TJ Jiskra Humpolec – SK NH Veselí nad Moravou 10 : 5 ( 3 : 3 )
Draken Brno – 1. NH BRNO 7 : 8 ( 4 : 5 )
TJ Sokol Ostopovice – KNH Moravská Slavia Brno 11 : 9 ( 4 : 5 )
1.NH BRNO – TJ Jiskra Humpolec 14 : 7 ( 9 : 4 )
SK NH Veselí nad Moravou – KNH Moravská Slavia Brno 7 : 7 ( 1 : 4 )
Draken Brno – TJ Sokol Ostopovice 15 : 13 ( 6 : 5 )
KNH Moravská Slavia Brno – TJ Jiskra Humpolec 7 : 8 ( 6 : 3 )
TJ Sokol Ostopovice – 1. NH BRNO 8 : 4 ( 3 : 1 )
Draken Brno – SK NH Veselí nad Moravou 10 : 6 ( 4 : 3 )

Konečná tabulka:
1. 1. NH BRNO 5 4 0 1 47 : 34 8
2. Draken Brno 5 4 0 1 54 : 44 8
3. Humpolec 5 3 0 2 43 : 45 6
4. Ostopovice 5 3 0 2 51 : 48 6
5. KNH MS Brno 5 0 1 4 40 : 47 1
6. Veselí 5 0 1 4 32 : 49 1

Sestava: Přikryl, Gasnárek - Krejčík J., Šmídek T., Opršál, Lebeda, Šmídek D. - Krejčík M. (21 branek), Tuška D. (6 branek), Tuška A. (4 branky), Živěla (5 branek), Tomašovič (10 branek), Polcar D. (6 branek) - trenéři Vlach P., Šmídek D.

V minulém roce jsme se dokázali probojovat do semifinále, letos se nám bohužel nepodařilo. Na naší hře bylo, hlavně ze v prvním zápase, že jsme delší dobu nedrželi míč v ruce, špatné přihrávky, nepřesná střelba, sehranost. S počtem odehraných minut se o něco zlepšilo, ale zdaleka to nebylo ideální. Na turnaj jsme jeli v hodně mladé sestavě, takže možnost si zahrát mužský turnaj dostalo hned 5 dorostenců. Obsadili jsme nakonec 4. místo, postupují týmy 1. NH Brno a Draken Brno.


Starší žáci

Sobota 14. prosince 2019 – pořadatel: DRAKEN BRNO (sportovní hala TJ Tatranu Bohunice)

Výsledky jednotlivých utkáních:

Draken Brno „A“ - Draken Brno „B“ 11 : 1
TJ Chropyně - SK Autonot Jihlava „A“ 8 : 9
TJ Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava „B“ 9 : 0
1.NH BRNO - Draken Brno „A“ 4 : 10
TJ Chropyně - TJ Sokol Ostopovice 11 : 7
SK Autonot Jihlava „A“ - Draken Brno „B“ 14 : 1
SK Autonot Jihlava „B“ - 1.NH BRNO 6 : 10
Draken Brno „A“ - TJ Chropyně 5 : 9
Draken Brno „B“ - TJ Sokol Ostopovice 2 : 12
SK Autonot Jihlava „A“ - SK Autonot Jihlava „B“ 11 : 1
Draken Brno „B“ - 1.NH BRNO 7 : 11
SK Autonot Jihlava „B“ - TJ Chropyně 7 : 12
TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno „A“ 6 : 10
1.NH BRNO - SK Autonot Jihlava „A“ 6 : 14
Draken Brno „B“ - TJ Chropyně 4 : 12
Draken Brno „A“ - SK Autonot Jihlava „B“ 14 : 4
TJ Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava „A“ 3 : 8
TJ Chropyně - 1.NH BRNO 13 : 5
SK Autonot Jihlava „B“ - Draken Brno „B“ 6 : 7
SK Autonot Jihlava „A“ - Draken Brno „A“ 11 : 5
1.NH BRNO - TJ Sokol Ostopovice 4 : 6

Konečná tabulka s družstvem Chropyně:

1. SK Autonot Jihlava "A" 6 6 0 0 67 : 24 12
2. TJ Chropyně 6 5 0 1 65 : 37 10
3. Draken Brno "A" 6 4 0 2 55 : 35 8
4. Sokol Ostopovice 6 3 0 3 43 : 35 6
5. 1. NH BRNO 6 2 0 4 40 : 56 4
6. Draken Brno "B" 6 1 0 5 22 : 66 2
7. SK Autonot Jihlava "B" 6 0 0 6 24 : 63 0


Konečná tabulka turnaje bez družstva Chropyně:

(z této tabulky se bude počítat součet pořadí, které určí postupující družstvo na Zimní halové Mistrovství České republiky)

1. SK Autonot Jihlava "A" 5 5 0 0 58 : 16 10
2. Draken Brno "A" 5 4 0 1 50 : 26 8
3. Sokol Ostopovice 5 3 0 2 36 : 24 6
4. 1. NH BRNO 5 2 0 3 35 : 43 4
5. Draken Brno "B" 5 1 0 4 18 : 54 2
6. SK Autonot Jihlava "B" 5 0 0 5 17 : 51 0


Starší žačky

Sobota 14. prosince 2019 – pořadatel: TJ SOKOL VRACOV (sportovní hala ve Vracově)

Výsledky jednotlivých utkáních:

TJ Sokol Vracov – Sokol Ostopovice 19 : 7
Sokol Svinov – TJ Olbramovice 11 : 5
SK Autonot Jihlava TJ Sokol Vracov 4 : 18
TJ Jiskra Humpolec – Sokol Ostopovice 9 : 8
Sokol Svinov – SK Autonot Jihlava 16 : 5
TJ Jiskra Humpolec – TJ Olbramovice 11 : 8
TJ Sokol Vracov – Sokol Svinov 11 : 8
Sokol Ostopovice – TJ Olbramovice 4 : 10
SK Autonot Jihlava – TJ Jiskra Humpolec 0 : 12
Sokol Svinov – Sokol Ostopovice 6 : 5
TJ Sokol Vracov – TJ Jiskra Humpolec 20 : 18
TJ Olbramovice – SK Autonot Jihlava 12 : 7
Sokol Svinov – TJ Jiskra Humpolec 10 : 11
Sokol Ostopovice – SK Autonot Jihlava 9 : 2
TJ Sokol Vracov – TJ Olbramovice 15 : 9

Konečná tabulka turnaje s družstvem Sokol Svinov:

1. TJ Sokol Vracov 5 5 0 0 83 : 46 10
2. TJ Jiskra Humpolec 5 4 0 1 61 : 46 8
3. Sokol Svinov 5 3 0 2 51 : 37 6
4. TJ Olbramovice 5 2 0 3 44 : 48 4
5. Sokol Ostopovice 5 1 0 4 33 : 46 2
6. SK Autonot Jihlava 5 0 0 5 18 : 67 0


Konečná tabulka turnaje bez družstva Sokolu Svinov:

(z této tabulky se bude počítat součet pořadí, které určí postupující družstvo na Zimní halové Mistrovství České republiky)

1. TJ Sokol Vracov 4 4 0 0 72 : 38 8
2. TJ Jiskra Humpolec 4 3 0 1 50 : 36 6
3.TJ Olbramovice 4 2 0 2 39 : 37 4
4.Sokol Ostopovice 4 1 0 3 28 : 40 2
5.SK Autonot Jihlava 4 0 0 4 13 : 51 0

29.11.2019
Dosud známé výsledky našich týmů z listopadových turnajů žactva a dorostu

29.10.2019
Výhry kluků proti 1.NH Brno, minulý týden holky prohráli v Miroslavi

14.10.2019
Muži "A" získali 4 body z dvojkola, výsledky 2. turnaje přípravek

8.10.2019
Muži A po prohraném venkovním dvojkole neuspěli ani doma, Béčko i dorostenci remizovali

27.9.2019
Minulý víkend dokázali vyhrát pouze mladší žáci, muži i žačky prohráli

17.9.2019
Obě mužská družstva remizovala, ostatní výsledky z víkendu

11.9.2019
Soustředění žákovských družstev 2019

10.9.2019
Prohry obou mužských týmů, další výsledky proti Jihlavě

2.9.2019
Vítězství ligového Áčka, B-tým po boji padl

25.8.2019
Vstup do nové ligové sezóny mužům vyšel

19.8.2019
Muži skončili na 3. místě v přípravném turnaji v Opatovicích

13.8.2019
Sezóna 2019/2020

13.8.2019
Zhodnocení sezóny 2018/2019

19.6.2019
Muži získali v posledním dvojkole 2 body

10.6.2019
Vítězství mužů i holek, výsledky posledního turnaje přípravek

3.6.2019
Muži uhráli pouze jednu výhru z domácího dvojkola, mladší žáci postupují na MČR

27.5.2019
Venkovní vítězství mužů, prohry starších žaček a dorostenců, vítězství ostopovické přípravky ve 3. turnaji

23.5.2019
Zhodnocení jarní části starších žáků a dorostu

20.5.2019
Muži porazili Humpolec, ostatní výsledky z víkendu našich družstev

14.5.2019
Muži prohráli oba zápasy dvojkola, ostatní výsledky JMOP z minulého týdne

30.4.2019
Muži, dorostenci, dorostenky a starší žáci vyhráli, prohra starších žaček

26.4.2019
Náš oddíl bude mít zastoupení na Čechy - Morava

14.4.2019
Muži zvládli první jarní zápas, ostatní výsledky z víkendu našich týmů

9.4.2019
Začala jarní část sezóny, žactvo i dorost hrál v Jihlavě

15.3.2019
Mladší žáci se zítra představí na ZHM

6.3.2019
Muži vypadli z Českého poháru v semifinále

3.2.2019
Muži postupují do semifinále Českého poháru

23.1.2019
Muži postupují do další fáze Českého poháru, mladší žáci postupují na finálový turnaj Zimního halového poháru + výsledky dalších našich družstev

11.11.2018
Kometář k zápasu starších žáků a dorostenců na Drakenu

22.10.2018
Mladší žáci vyhráli domácí turnaj + výsledky z Drakenu

15.10.2018
Muži získali z domácího dvojkola 2 body, ostatní víkendové výsledky našich týmů

8.10.2018
Muži prohráli v Dobrušce

1.10.2018
Z venkovního dvojkola vezeme domů 1 bod

24.9.2018
Vítězný víkend pro naše týmy

16.9.2018
Těsná prohra mužů v Humpolci, remíza starších žaček

10.9.2018
Z domácího dvojkola muži získali 2 body

2.9.2018
Vydřená výhra a první body mužů

26.8.2018
V prvním kole muži těsně prohráli na Drakenu

19.8.2018
Muži odehráli přípravný turnaj v Opatovicích nad Labem

14.8.2018
Rozlosování 2. ligy mužů B

17.7.2018
Shrnutí sezóny 2017/2018 čísly

20.6.2018
Komentář k Mistrovství ČR starších žáků

18.6.2018
Starší žáci vybojovali 4. místo na MČR ve Studénce

18.6.2018
Muži vezou z posledního dvojkola 2 body

12.6.2018
Venkovní vítězství mužů, závěrečné výsledky mládežnických týmů

4.6.2018
Vyhrané dvojkolo pro muže, prohry holek V Miroslavi

27.5.2018
Venkovní vítězství mužů, ostatní naše výsledky z víkendu

21.5.2018
Prohra mužů v Dobrušce, zbylé výsledky z minulého týdne

15.5.2018
Z dvojkola muži získali 2 body, ostatní víkendové výsledky

30.4.2018
Muži těsně vyhráli v Humpolci

24.4.2018
Muži zahájili jarní část vítěstvím, holky doma neuspěly

4.4.2018
Úspěchy dorostenců a starších žáků ve finálních fázích Zimní ligy mládeže, resp. Zimním halovém poháru

23.10.2017
Výsledky domácích zápasů s Humpolcem

17.10.2017
Prohra mužů v sobotu, vítězná neděle pro všechny týmy

10.10.2017
Domácí výhra mužů a dorostenek, ostatní výsledky zápasů

2.10.2017
Muži venku vyhráli jeden zápas

25.9.2017
Muži vyhráli, další výsledky z víkendu

18.9.2017
Domácí prohra mužů, výhra dorostenců v prvním zápase

11.9.2017
Muži vezou z dvojkola 2 body, ostatní výsledky našich družstev z víkendu

3.9.2017
Domácí velmi těsné vítězství

28.8.2017
Začal nový ročník 2. ligy, náš tým zahájil venkovním vítěstvím






sponzoři










Mediální partneři


Správce stránek:
hazena@tjsokolostopovice.cz
ICQ: 566-304-124










TOPlist