Úvod   Rozpis   Fotogalerie   O oddílu   Dokumenty   Pro hráče   Rozpis hriště   Stolní tenis 


2.liga mužů B
1. Sokol Dobruška
2. SK NH Veselí n/M
3. Draken Brno
4. TJ Pustějov
5. SSK Vítkovice
6. TJ Jiskra Humpolec
7. TJ Sokol Ostopovice
8. 1. NH Brno
9. KNH MS Brno
10. TJ Sokol Osek n/B
11. TJ Stará Ves n/O



Novinky
5.5.2020
Soutěže dospělých jsou kvůli koronaviru ukončeny, oblastní soutěž mládeže si musí na rozhodnutí počkat

9.3.2020
Muži "A" obsadili 2. místo na turnaji v Jihlavě

14.2.2020
Mladší žáci postupují na závěrečný turnaj Zimního halového poháru, starší přípravka ovládla oba zimní turnaje, výsledky druhých turnajů všech našich týmů

Minulý týden byly dohrány poslední turnaje v rámci jihomoravské oblasti, které rozhodly o účastnících na celostátním finále Zimního halového poháru 2020. Náš oddíl budou na tomto turnaji reprezentovat mladší žáci, kteří po výsledkově nepříliš vydařeném prvním turnaji, zvládli turnaji druhý a zajistili si tak postup. Dále za zmínku stojí jistě starší přípravka, která vyhrála oba oblastní turnaje, takže celkově skončila taktéž první. Ostatním týmům se bohužel nepodařilo postoupit, výsledky turnajů a celkové umístění jednotlivých našich družstev jsou níže.

Sobota 25. ledna 2020

Mladší žáci – 2. turnaj v Jihlavě

Výsledky jednotlivých utkáních:

SK Autonot Jihlava – TJ Jiskra Humpolec 3 : 3
1. NH Brno – Sokol Ostopovice 1 : 11
Draken Brno – TJ Sokol Vracov 5 : 3
TJ Avia Čakovice – SK Autonot Jihlava 9 : 2
1. NH Brno – Draken Brno 6 : 6
Sokol Ostopovice – TJ Jiskra Humpolec 9 : 0
TJ Sokol Vracov – TJ Avia Čakovice 2 : 7
SK Autonot Jihlava – 1. NH Brno 7 : 5
TJ Jiskra Humpolec – Draken Brno 2 : 5
Sokol Ostopovice – TJ Sokol Vracov 17 : 7
TJ Jiskra Humpolec – TJ Avia Čakovice 2 : 4
TJ Sokol Vracov – 1. NH BRNO 8 : 10
Draken Brno – SK Autonot Jihlava 4 : 2
TJ Avia Čakovice – Sokol Ostopovice 8 : 9
TJ Jiskra Humpolec – 1. NH Brno 4 : 4
SK Autonot Jihlava – TJ Sokol Vracov 8 : 9
Draken Brno – Sokol Ostopovice 3 : 4
1. NH Brno – TJ Avia Čakovice 6 : 14
TJ Sokol Vracov – TJ Jiskra Humpolec 1 : 7
Sokol Ostopovice – SK Autonot Jihlava 5 : 1
TJ Avia Čakovice – Draken Brno 8 : 2

Konečná tabulka s družstvy Čakovic a Vracova:

1. Sokol Ostopovice 6 6 0 0 55 : 20 12
2. TJ Avia Čakovice 6 5 0 1 50 : 23 10
3. Draken Brno 6 3 1 2 25 : 25 7
4. TJ Jiskra Humpolec 6 1 2 3 18 : 26 4
5. 1. NH BRNO 6 1 2 3 32 : 50 4
6. SK Autonot Jihlava 6 1 1 4 23 : 35 3
7. TJ Sokol Vracov 6 1 0 5 30 : 54 2

Konečné pořadí v kategorii mladších žáků s družstvy Chropyně a Čakovic:

1. Sokol Ostopovice

2. Draken Brno

3. SK Autonot Jihlava

4.-5. 1. NH BRNO

4.-5. TJ Jiskra Humpolec

6. TJ Avia Čakovice

7. TJ Chropyně

(+ družstvo Vracova startovalo MIMO SOUTĚŽ)

Na Zimní halové Mistrovství České republiky mladších žáků postupuje družstvo Sokol Ostopovice. Turnaj se uskuteční 28. března v Plzni.


Neděle 9.2.2020

Starší přípravka - 2. turnaj ve Vracově

Vracov – Ostopovice A 3:10
Ostopovice B – NH Brno 2:12
Miroslav – Draken B 11:7
Draken A – Vracov 3:4
Ostopovice B – Miroslav 6:8
NH Brno – Ostopovice A 4:9
Draken B – Draken A 8:4
Vracov – Ostopovice B 7:5
Ostopovice A – Miroslav 8:3
NH Brno – Draken B 10:10
Ostopovice A – Draken A 12:3
Draken B – Ostopovice B 10:4
Miroslav – Vracov 2:9
Draken A – NH Brno 1:12
Ostopovice A – Ostopovice B 8:2
Vracov – Draken B 5:6
Miroslav – NH Brno 3:13
Ostopovice B – Draken A 2:2
Draken B – Ostopovice A 2:5
NH Brno – Vracov 11:2
Draken A – Miroslav 2:9


Sestava A: Doležilová, Tománek, Dobrovodská, Horák, Štěpánek, Hlubinková, Tománková
Sestava B: Ďásková, Janatová, Baron, Sýsová, Sýs, Musil, Polínek

Trenéři: Ďásek, Tománek


Tabulka turnaje:
1. TJ Sokol Ostopovice A 52:17 12b.
2. 1. NH Brno 62:27 9b.
3. Draken Brno B 43:39 7b.
4. TJ Sokol Vracov 30:37 6b.
5. TJ Miroslav 36:45 6b.
6. TJ Sokol Ostopovice B 21:47 1b.
7. Draken Brno A 15:47 1b.


Koneční pořadí ZHP sezony 2019/2020:
1. TJ Sokol Ostopovice A
2. 1. NH Brno
3. TJ Sokol Vracov
4. Draken Brno B
5. TJ Miroslav
6. TJ Sokol Ostopovice B
7. Draken Brno A


Sobota 11. ledna 2020

Starší žáci – 2. turnaj v Jihlavě

Výsledky jednotlivých utkáních:

SK Autonot Jihlava "A" – SK Autonot Jihlava "B" 10 : 2
Draken Brno "B" – Draken Brno "A" 4 : 7
Sokol Ostopovice – 1. NH BRNO 9 : 6
SK Autonot Jihlava "B" – Draken Brno "A" 3 : 11
Sokol Ostopovice – SK Autonot Jihlava "A" 5 : 12
1. NH BRNO – Draken Brno "B" 8 : 2
SK Autonot Jihlava "B" – Sokol Ostopovice 4 : 13
Draken Brno "A" – 1. NH BRNO 13 : 9
SK Autonot Jihlava "A" – Draken Brno "B" 18 : 1
1. NH BRNO – SK Autonot Jihlava "B" 7 : 3
Sokol Ostopovice – Draken Brno "B" 9 : 4
Draken Brno "A" – SK Autonot Jihlava "A" 9 : 14
Draken "B" – SK Autonot Jihlava "B" 7 : 2
SK Autonot Jihlava "A" – 1. NH Brno 16 : 6
Draken Brno "A" – Sokol Ostopovice 4 : 5


Konečná tabulka turnaje:

1. SK Autonot Jihlava "A" 5 5 0 0 70 : 23 10
2. Sokol Ostopovice 5 4 0 1 41 : 30 8
3. Draken Brno "A" 5 3 0 2 44 : 35 6
4. 1. NH BRNO 5 2 0 3 36 : 43 4
5. Draken Brno "B" 5 1 0 4 18 : 44 2
6. SK Autonot Jihlava "B" 5 0 0 5 14 : 48 0

Konečné pořadí v kategorii starších žáků:

1. SK Autonot Jihlava "A"

2. Draken Brno "A"

3. Sokol Ostopovice

4. 1. NH BRNO

5. Draken Brno "B"

6. SK Autonot Jihlava "B"

Na Zimní halové Mistrovství České republiky starších žáků postupuje družstvo SK Autonot Jihlava "A".



neděle 26. ledna 2020

Dorostenci - čtvrtfinále Zimní ligy mládeže v Pustějově

Svinov - Studénka 2:10
Draken Brno - Osek 10:16
Ostopovice - Jihlava 9:11
Studénka - -Osek 10:7
Ostopovice - Svinov 15:12
Jihlava - Draken Brno 13:13
Studénka - Ostopovice 14:8
Osek - Jihlava 17:10
Svinov - Draken Brno 5:8
Jihlava - Studénka 9:16
Ostopovice - Draken Brno 9:13
Osek - Svinov 13:7
Draken Brno - Studénka 7:10
Svinov - Jihlava 8:12
Osek - Ostopovice 15:12

Konečné pořadí čtvrtfinále:

1. SK Studénka 10
2. TJ Sokol Osek n/B. 8
3. Draken Brno 5
4. SK Autonot Jihlava 5
5. Sokol Ostopovice 2
6. Sokol Svinov 0



Sobota 8.2.2020

Mladší žačky - 2. kolo ZHP v Humpolci

Výsledky kvalifikace:

Ostopovice – Humpolec B 5:4
Draken – Miroslav 1:0
Vracov – Ostopovice 11:10
Humpolec B – Draken 2:4
Miroslav – Vracov 4:7
Draken – Ostopovice 6:7
Humpolec B – Vracov 2:12
Ostopovice – Miroslav 7:12
Vracov – Draken 8:1
Miroslav – Humpolec B 8:5


Pořadí kvalifikace:

1. TJ Sokol Vracov 38:17 8b. - postup
2. TJ Miroslav 24:20 4b. - postup
3. Draken Brno 12:17 4b.
4. TJ Sokol Ostopovice 29:33 4b.
5. TJ Jiskra Humpolec B 13:29 0b.


Sestava: Doležilová - Pražáková, Tománek O., Ďásková, Štěpánek, Sýsová - Doležil, Horák V., Nezvalová, Janatová, Horák M.

Trenéři: Vlach L., Tománek L.

Turnaj byl opět rozdělený na dvě části. Dopoledne se hrála kvalifikace, kterou hrálo naše družstvo. Do hlavní soutěže, která se hrála odpoledne postupovaly družstva na prvních dvou místech z kvalifikace.

Díky nasazení a bojovnosti se nám podařilo už nějaké zápasy vyhrát. Většinu družstva tvořily opět děti z přípravky.


Sobota 11. ledna 2020

Starší žákyně - 2. turnaj v Bohunicích

Výsledky jednotlivých utkáních:

Sokol Ostopovice – TJ Sokol Vracov 5 : 19
TJ Olbramovice – SK Autonot Jihlava 10 : 7
TJ Jiskra Humpolec – Sokol Ostopovice 13 : 5
TJ Sokol Vracov – TJ Olbramovice 17 : 3
SK Autonot Jihlava – TJ Jiskra Humpolec 4 : 14
TJ Olbramovice – Sokol Ostopovice 8 : 6
TJ Sokol Vracov – TJ Jiskra Humpolec 15 : 11
Sokol Ostopovice – SK Autonot Jihlava 10 : 3
TJ Jiskra Humpolec – TJ Olbramovice 9 : 8
SK Autonot Jihlava – TJ Sokol Vracov 1 : 20


Konečná tabulka turnaje:

1. TJ Sokol Vracov 4 4 0 0 71 : 20 8
2. TJ Jiskra Humpolec 4 3 0 1 47 : 32 6
3. TJ Olbramovice 4 2 0 2 29 : 39 4
4. Sokol Ostopovice 4 1 0 3 26 : 43 2
5. SK Autonot Jihlava 4 0 0 4 15 : 54 0

Sestava: Matoušková - Štěpánková, Martinů, Glozová, Pražáková - Syrová (2 branky), Tomašovičová (4 branky), Chaloupková (19 branek), Dejlová, Nezvalová (1 branka)

Konečné pořadí v kategorii starších žákyň:

1. TJ Sokol Vracov

2. TJ Jiskra Humpolec

3. TJ Olbramovice

4. Sokol Ostopovice

5. SK Autonot Jihlava

Na Zimní halové Mistrovství České republiky starších žákyň postupuje družstvo TJ Sokol Vracov.


Závěrem bych chtěl ještě zmínit turnaje, které jsou ještě naplánované v zimní halové sezóně:

7. března - muži "A" - přípravný turnaj v Jihlavě

28. března - muži "B" - přípravný turnaj v Troubkách

28. března - mladší žáci - finále Zimního halového poháru v Plzni

5.1.2020
Muži skončili v Českém poháru už v osmifinále, výsledky prvních turnajů ZHP starších žáků a žákyň

29.11.2019
Dosud známé výsledky našich týmů z listopadových turnajů žactva a dorostu

29.10.2019
Výhry kluků proti 1.NH Brno, minulý týden holky prohráli v Miroslavi

14.10.2019
Muži "A" získali 4 body z dvojkola, výsledky 2. turnaje přípravek

8.10.2019
Muži A po prohraném venkovním dvojkole neuspěli ani doma, Béčko i dorostenci remizovali

27.9.2019
Minulý víkend dokázali vyhrát pouze mladší žáci, muži i žačky prohráli

17.9.2019
Obě mužská družstva remizovala, ostatní výsledky z víkendu

11.9.2019
Soustředění žákovských družstev 2019

10.9.2019
Prohry obou mužských týmů, další výsledky proti Jihlavě

2.9.2019
Vítězství ligového Áčka, B-tým po boji padl

25.8.2019
Vstup do nové ligové sezóny mužům vyšel

19.8.2019
Muži skončili na 3. místě v přípravném turnaji v Opatovicích

13.8.2019
Sezóna 2019/2020

13.8.2019
Zhodnocení sezóny 2018/2019

19.6.2019
Muži získali v posledním dvojkole 2 body

10.6.2019
Vítězství mužů i holek, výsledky posledního turnaje přípravek

3.6.2019
Muži uhráli pouze jednu výhru z domácího dvojkola, mladší žáci postupují na MČR

27.5.2019
Venkovní vítězství mužů, prohry starších žaček a dorostenců, vítězství ostopovické přípravky ve 3. turnaji

23.5.2019
Zhodnocení jarní části starších žáků a dorostu

20.5.2019
Muži porazili Humpolec, ostatní výsledky z víkendu našich družstev

14.5.2019
Muži prohráli oba zápasy dvojkola, ostatní výsledky JMOP z minulého týdne

30.4.2019
Muži, dorostenci, dorostenky a starší žáci vyhráli, prohra starších žaček

26.4.2019
Náš oddíl bude mít zastoupení na Čechy - Morava

14.4.2019
Muži zvládli první jarní zápas, ostatní výsledky z víkendu našich týmů

9.4.2019
Začala jarní část sezóny, žactvo i dorost hrál v Jihlavě

15.3.2019
Mladší žáci se zítra představí na ZHM

6.3.2019
Muži vypadli z Českého poháru v semifinále

3.2.2019
Muži postupují do semifinále Českého poháru

23.1.2019
Muži postupují do další fáze Českého poháru, mladší žáci postupují na finálový turnaj Zimního halového poháru + výsledky dalších našich družstev

11.11.2018
Kometář k zápasu starších žáků a dorostenců na Drakenu

22.10.2018
Mladší žáci vyhráli domácí turnaj + výsledky z Drakenu

15.10.2018
Muži získali z domácího dvojkola 2 body, ostatní víkendové výsledky našich týmů

8.10.2018
Muži prohráli v Dobrušce

1.10.2018
Z venkovního dvojkola vezeme domů 1 bod

24.9.2018
Vítězný víkend pro naše týmy

16.9.2018
Těsná prohra mužů v Humpolci, remíza starších žaček

10.9.2018
Z domácího dvojkola muži získali 2 body

2.9.2018
Vydřená výhra a první body mužů

26.8.2018
V prvním kole muži těsně prohráli na Drakenu

19.8.2018
Muži odehráli přípravný turnaj v Opatovicích nad Labem

14.8.2018
Rozlosování 2. ligy mužů B

17.7.2018
Shrnutí sezóny 2017/2018 čísly

20.6.2018
Komentář k Mistrovství ČR starších žáků

18.6.2018
Starší žáci vybojovali 4. místo na MČR ve Studénce

18.6.2018
Muži vezou z posledního dvojkola 2 body

12.6.2018
Venkovní vítězství mužů, závěrečné výsledky mládežnických týmů

4.6.2018
Vyhrané dvojkolo pro muže, prohry holek V Miroslavi

27.5.2018
Venkovní vítězství mužů, ostatní naše výsledky z víkendu

21.5.2018
Prohra mužů v Dobrušce, zbylé výsledky z minulého týdne

15.5.2018
Z dvojkola muži získali 2 body, ostatní víkendové výsledky

30.4.2018
Muži těsně vyhráli v Humpolci

24.4.2018
Muži zahájili jarní část vítěstvím, holky doma neuspěly

4.4.2018
Úspěchy dorostenců a starších žáků ve finálních fázích Zimní ligy mládeže, resp. Zimním halovém poháru

23.10.2017
Výsledky domácích zápasů s Humpolcem

17.10.2017
Prohra mužů v sobotu, vítězná neděle pro všechny týmy

10.10.2017
Domácí výhra mužů a dorostenek, ostatní výsledky zápasů

2.10.2017
Muži venku vyhráli jeden zápas

25.9.2017
Muži vyhráli, další výsledky z víkendu

18.9.2017
Domácí prohra mužů, výhra dorostenců v prvním zápase

11.9.2017
Muži vezou z dvojkola 2 body, ostatní výsledky našich družstev z víkendu

3.9.2017
Domácí velmi těsné vítězství

28.8.2017
Začal nový ročník 2. ligy, náš tým zahájil venkovním vítěstvím






sponzoři










Mediální partneři


Správce stránek:
hazena@tjsokolostopovice.cz
ICQ: 566-304-124










TOPlist