Starší žáci ovládli Pohár ČR v Ejpovicích

13.6.2023

Starší žáci ovládli Pohár ČR v Ejpovicích. Během tohoto turnaje ani jednou neprohráli a po zásluze si domů odvezli zlaté medaile. Týmy z 2. míst ve svých oblastech + pořadatel se utkaly proti sobě v zápasech hrané na 2x20 minut s 10 minutou přestávkou.

Sestava: Josef Tomeček, Filip Tomašovič (i na obraně) - Lukáš Zahradník, Marek Chaloupka, Adam Rusanov - Jan Zerák (50 branek), Jakub Rusanov (43 branek), Viktor Horák (22 branek), Ondřej Štěpánek (2 branky), Matěj Horák (3 branky), Ondřej Tománek (1 branka) - trenéři Pavel Polcar a Pavel Krejčík

Pátek 9.6.

TJ Sokol Ostopovice - TJ Litohlavy        20:14 (6:6)

Střelci: Rusanov J. (9 branek), Zerák (7 branek), Horák V. (3 branky), Štěpánek (1 branka)

TJ Sokol Ejpovice - TJ Sokol Ostopovice   14:17 (8:10)

Střelci: Zerák (7 branek), Rusanov J. (5 branek), Horák V. (5 branek)

Baník Most NH - TJ Sokol Ostopovice       18:24 (13:13)

Střelci: Zerák (11 branek), Rusanov J. (11 branek), Horák V. (1 branka), Štěpánek (1 branka)

Sobota 10.6.

TJ Sokol Ostopovice - Sokol Krčín         25:10 (18:6)

Střelci: Zerák (11 branek), Horák V. (6 branek), Rusanov J. (5 branek), Horák M. (2 branky), Tománek (1 branka)

TJ Sokol Ostopovice - TJ Stará Huť        16:15 (10:5)

Střelci: Zerák (9 branek), Rusanov J. (4 branky), Horák V. (3 branky)

Neděle 11.6.

Sokol Svinov - TJ Sokol Ostopovice     12:19 (6:13)

Střelci: Rusanov J. (9 branek), Zerák (5 branek), Horák V. (4 branky), Horák M. (1 branka)