Muži vybojovali 4 body, mládež odehrála svá utkání v Humpolci

23.9.2024

Sobota 21.9.2024

2. liga muži B

TJ Sokol Ostopovice - KNH MS Brno   14:13 (6:4)

Sestava: Přikryl, Berka - Krejčík J., Živěla, Šmídek T., Sojka, Chaloupka - Krejčík M. (5 branek), Tuška D. (5 branek), Tuška A., Šmídek J. (4 branky), Polcar, Zerák, Dejl - trenéři Vlach P., Šmídek D.

Na první domácí zápas jsme si týden museli počkat, z minulého propršeného víkendu jsme si utkání přeložili a s Morendou jsme se utkali až tuto sobotu. Úvodní minuty zápasu patřili nám, obrana s výborným brankářem Přikrylem fungovala skvěle, v útoku se také dařilo, v 19. minutě jsme vedli 5:1, jenže pak přišel velký výpadek útoku, soupeř náskok stáhl, díky gólu v nastaveném čase jsme první půli přeci jen vyhráli 6:4. V úvodu druhého poločasu soupeř dokázal náš náskok vymazat a utkání se tahalo až do konce. Důležité bylo, že jsme nepustili soupeře do vedení, udržovali jsme si minimální náskok 1 branky, který Morenda musela dotahovat. Až v závěrečných minutách byl písknut průraz na naší obranu a my z následného útoku dokázali vstřelit vítězný gól. V posledních vteřinách sice hosté snížili, na vydřené výhře 14:13 už to ale nic nezměnilo.

Začátek utkání se nám vydařil, vedli jsme, hráli pozorně a bez chyb. Pak ale soupeř změnil styl bránění a my začali mít problémy dát gól. Útok Morendy začal hrát dlouhé útoky, přes několik trestů, dokud nedali branku a tím zápas srovnali. Vyrovnané utkání se poté mohlo otočit na obě strany, šancí bylo dost, ale rozhodujícím momentem byl již zmiňovaný průraz v závěru. Důležité dva body proti těžkému soupeři zůstali doma. Děkujeme všem divákům, kteří dorazili, i díky současně probíhajícímu Gulášfestu Vás bylo opravdu dost.

Neděle 22.9.2024

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Ostopovice   14:22 (5:11)

Sestava: Přikryl, Berka - Krejčík J., Živěla, Šmídek T., Sojka, Chaloupka - Krejčík M. (5 branek), Tuška D. (2 branky), Tuška A. (4 branky), Šmídek J. (6 branek), Polcar (3 branky), Zerák (1 branka), Dejl (1 branka) - trenéři Vlach P., Šmídek D.

K nedělnímu utkání jsme jeli do Humpolce, kde jsme v posledním kole minulého ročníku schytali pěkný debakl a hlavně soupeřův střelec Krejčí byl pro nás obrovský problém. Takže porazit Humpolec byl pro nás jasným cílem a od začátku to bylo znát. Rychle jsme vedli 3:1, domácí sice ještě srovnali, ale od té doby byl na hřišti jen jeden tým. Obrana s brankářem nedostala 20 minut gól a naši útočníci této možnosti využili k vytvoření slušného náskoku. Díky rotaci útočníků, kombinaci systémů a střelbě, která byla dnes výborná, jsme vyhráli poločas 11:5. Druhý poločas tak byl pouze o tom, jestli soupeři dovolíme se vrátit do zápasu nebo ne. Branek sice oproti první půli přibylo, ale náš náskok se ještě zvýšil, utkání jsme s přehledem zvládli a napravili tak utkání z loňské sezóny. Výhra 22:14 pro Ostopovice.

V tomto utkání jsme neměli slabší pasáž, i přes prostřídání všech hráčů jsme náskok navyšovali, drželi se naší hry po celý zápas, ať už byl na hřišti kdokoliv, což je povzbudivá zpráva. V útočných systémech se pomalu ale jistě projevují detaily, na který delší dobu pracujeme a je jedno kdo je momentálně na hřišti. Důkazem toho je, že dnes skórovalo všech sedm útočníků. Za tento výkon zaslouží pochvalu celý tým, protože jsme to odbojovali všichni. Díky také věrným fanouškům, kteří dojeli i do Humpolce povzbudit nejen nás, ale i mládežnické týmy!

Starší žáci

TJ Jiskra Humpolec A - TJ Sokol Ostopovice   15:12 (12:7)

TJ Jiskra Humpolec B - TJ Sokol Ostopovice   21:19 (11:8)

Starší žákyně

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Ostopovice A   5:11 (3:5)

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Ostopovice B   8:16 (5:7)

Dorostenci

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Ostopovice   12:23 (7:12)

Mladší žákyně

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Ostopovice   12:6 (4:3)

Mladší žáci

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Ostopovice   7:3 (2:2)

Příští neděli odehrají muži domácí zápas proti Podhornímu Újezdu v 10:30, tímto Vás na něj zveme, holky odehrají zápasy v Jihlavě, žáci mají volno.

TJ Sokol Ostopovice > Aktuální > Muži vybojovali 4 body, mládež odehrála svá utkání v Humpolci